Pulibet Tombala Oyunları

Pulibet ile oyun oynama amacından dolayı çalışmayı istiyor iseniz, pulibet tombala oyunları ile de oyun dünyasına adım atabilirsiniz. Farklı, eğlenceli, heyecanlı oyun anlayışı gündeme getirilmiş, ana ekran üzerinde canlı tombala şeklinde bir bölümünün yaratıldığı görülmüştür. Baktığınızda, tombala oyun severlerin karşısına, bölümde farklı türlerin çıkarıldığını göreceksiniz.

Canlı tombala, alt üst tombala, oto tombala, oto hızlı tombala, slot ve kılıç gibi oyun türleri bulunmaktadır. Bu oyunların parasal değerlerinin de farklı olduğunu göreceksiniz. Örneğin tombala canlı anlayışında 3 ve 500 TL, tombala alt üst anlayışında 5 TL ya da tombala oto anlayışında 1 ve 300 TL gibi değerlerin olduğunu göreceksiniz. Peki bu değerler nedir? Bu değerler, tombala çekilişinde, canlı tombala çekilişinde satın alabileceğiniz kart değerleri anlamına gelmektedir.

Pulibet Canlı Tombala Nasıl Oynanır?

Bu bölümde, pulibet canlı tombala nasıl oynanır? Sorusunun karşılığını sizler ile paylaşalım. Aslında basit bir oyun seçeneğini ya da klasik, standart bir oyun seçeneğini işaret etmektedir. Canlı tombala çekilişleri vardır. Siz bu canlı tombala çekilişlerine katılım sağlamak için, çekiliş başlamadan önce kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız tombala kartları ile sadece ve sadece sıradaki canlı tombala çekilişlerine ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız kartları, bir sonraki çekilişte kullanmanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Satın aldığınız 1 tombala kartında, 3 adet yatay sıra bulunmaktadır. Her yatay sırada 5 adet rakam ve toplamda 1 tombala kartında 15 adet rakam vardır. Bildiğiniz geleneksel tombala oyunu ile aynıdır. Canlı çekiliş yapılır. Çekilen numaralara işaretleme işlemi gerçekleştirilir. Sistemin çalışması budur ya da sistemlerin geçerli olduğunu görebilirsiniz. İkramiye miktarları, yapılan çekilişler ile birlikte kazanılan para miktarları, sistemin çalışmasına ya da oyunun oynanış şekline göre değişkenlik gösterecektir.

Pulibet Tombala Kayıp Bonusu

Peki pulibet tombala oyunları ile oyun oynamaya karar verdiğinizde, bu oyuna para yatırdığınızda ve kaybettiğinizde, alabileceğiniz pulibet tombala kayıp bonusu şeklinde bir promosyon türü bulunmakta mıdır? Sitenin promosyonlar bölümüne geldiğinizde, canlı casino oyunları için hazırlanmış promosyon türlerinin bulunduğunu, bu promosyon seçeneklerinden bir grubunun da kayıp promosyonu olduğunu göreceksiniz.

Tabi ki gün içerisinde para yatırdığınızda, tombala kartı satın aldığınızda, oyuna katıldığınızda ve yatırdığınız parayı kaybettiğinizde alabileceğiniz promosyon türü bulunmaktadır. Kayıp promosyonu olarak tanımlanmıştır. % 20 oranında verilen bir promosyon seçeneğidir. En az 50 Türk Lirasının kaybedilmesi karşılığında alabilirsiniz. Bu promosyonu kayıp yaşadıktan sonra, canlı destek ile görüşecek ve talep edeceksiniz.

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Aermech | Flytonic Theme by Flytonic.