Perabet Kullanıcı Şikayetleri

Perabet sitesinde bir olumsuzluk yaşamış iseniz, bir şikayet konusunu gündeme getirmek istiyor iseniz, perabet kullanıcı şikayetleri konusunda müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bütün müşteri hizmetleri bölümleri kullanıcılara yardımcı olmak amacı ile her türlü soruya cevap vermek, her türlü yardım talebini karşılamak, her türlü şikayet konusunu çözüme kavuşturmak amacıyla meydana getirilmiştir. Site her türlü şikayeti almakta, incelemekte ve belirlenmiş zaman dilimi içerisinde mutlaka çözüm üretmiş bir şekilde kullanıcılara geri dönüş sağlanmaktadır.

Perabet Şikayetleri Nasıl Bildirilir?

Bir şikayet konusunu gündeme getirmek istiyor iseniz, perabet şikayetleri nasıl bildirilir? Sorusunda müşteri hizmetlerini kullanacaksınız. Müşteri hizmetlerine şikayet bildirimi konusunda, canlı destek ya da elektronik posta servislerini kullanabilirsiniz. Genel konularda ve bilgi taleplerinde başvuru yapmak istiyor iseniz, [email protected] elektronik posta servisini kullanabilirsiniz. Müşteri Destek hizmetlerine ait hazırlanmış [email protected] elektronik posta adresini kullanabilirsiniz. Bayilik ya da ortaklık programları için, [email protected] elektronik posta adresini kullanabilirsiniz. Pazarlama hizmetleri için, [email protected] elektronik posta adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm bu seçeneklerin dışında, doğrudan yalnızca şikayet bildirimlerini alıp kabul eden bir elektronik posta adresi hazırlanmıştır. Bu adresin ise, [email protected] elektronik posta adresi olduğu görülmektedir. Her türlü başvuruyu bu adrese yapıp, çözüm üretilmesini talep etmeniz mümkün olacaktır.

Perabet Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

Elbette karşılıklı olarak, yani birebir görüşmek sureti ile canlı destek ekipleri ile görüşme yapmanız mümkün olacaktır. Bu konuda da perabet canlı destek ile şikayet bildirimi özelliğini kullanabilirsiniz. Ana ekranın sağ alt köşesinde göreceğiniz yeşil renkli sohbet butonu üzerinden seçim işlemini yapın. Hoş geldiniz yazılı bir metin, bir pencere ile karşılaşacaksınız. Kullanıcı adınız bölümünü, adınız ve elektronik posta adresiniz bölümünü dolduracaksınız. Alt bölümde görmüş olduğunuz şimdi konuşmaya başlayın yazısı üzerinden seçim işlemini yapıp, 30 saniye bekledikten sonra, müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza gelecektir. Her türlü şikayet konusunu buradan gündeme getirebilirsiniz. Buradan çözüm elde edemeyecek iseniz, müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere şikayet konusunun alındığını, hesap ya da işlemlerde inceleme yapılacağını ve tarafınıza elektronik posta ile geri dönüş yapılacağını bildirecektir.

Perabet Şikayetleri Dönüş Süresi

Peki perabet kullanıcı şikayetleri konusunda müşteri hizmetleri kullanıldığında, ne kadar sürede geri dönüş yapılır? Perabet şikayetleri dönüş süresi en fazla 24 saat olarak belirlenmiştir. En fazla 24 saat içerisinde elektronik posta ile tarafınıza dönüş yapılacaktır. Siz elektronik posta ile bir şikayet konusu gönderdiğinizde, en fazla 60 dakika da şikayet konusunun alındığına, inceleme başlatıldığına dair bir elektronik posta alacaksınız. Çözüm içerikli, yazılı ve görsel destekli geri dönüş süresi ise, en fazla 24 saat olacaktır. Bahis siteleri genel olarak çok şikayet almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın