Perabet Hangi Ödeme Yöntemlerini Barındırıyor?

Perabet ile çalıştığınızda ve para kazandığınızda, aşağıda belirtilen yöntem ve limitler dahilinde kazandığınız paraları geri alabilirsiniz. Perabet hangi ödeme yöntemlerini barındırıyor? Ödeme anlayışında bankacılık, sanal cüzdan şeklinde bir uygulamanın geçerli olduğunu göreceksiniz. Ödeme alabilmeniz için belirlenmiş sistemler, kurallar ve limitler dahilinde hareket etmeniz yeterli olacaktır.

Perabet Ödeme Yöntemleri Ve Miktarları

Para çekme talimatı vermeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli detay, perabet ödeme yöntemleri ve miktarları olacaktır.

  • Banka havalesi ya da EFT yöntemi ile en az 100, en fazla 10.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.
  • PTT Bank yöntemi ile en az 100, en fazla 10.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.
  • TL nakit yöntemi ile en az 100, en fazla 10.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.
  • Neteller yöntemi ile en az 100, en fazla 10.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.
  • Ecopayz yöntemi ile en az 100, en fazla 10.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.

En az ifadesi, bu siteden çekebileceğiniz en düşük para miktarı anlamına gelmektedir. En fazla ifadesi ise, bir gün içerisinde tek seferde ya da iki seferde ancak, toplamda 10.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde çekebileceğiniz en yüksek para miktarı anlamına gelmektedir.

Perabet Ödemede Kesinti Yapıyor mu?

Para çekme talimatını yukarıda gördüğünüz 5 farklı seçenek ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tabii ki bu limitler dahilinde hareket etmeniz gerektiğini unutmayacaksınız. Perabet ödemede kesinti yapıyor mu? Havale, EFT ya da sanal cüzdan seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 100 Türk Lirası, 10.000 Türk Lirası veya bu limitler içerisinde farklı değerlerde para çekme talimatı verebilirsiniz. Hangi sistem ile para almak istediğinizin, hangi miktarda para almak istediğinizin önemi yoktur. Kesinti yapılmayacaktır. Net olarak ödemelerin sizlerin hesabına yatırıldığını göreceksiniz. İşlem masrafı ya da komisyonu, hizmet bedeli veya herhangi bir başlık altında hiçbir kullanıcıdan tahsilat yapılmamaktadır. Yasal bahis siteleri yaklaşık 20 den fazla ödeme yöntemini bünyesinde bulundurmaktadır.

Perabet Ödemede Belge Talep Ediyor mu?

Perabet hangi ödeme yöntemlerini barındırıyor? Ne kadar ödeme yapıyor? Komisyon alıyor mu? Gibi soruların cevabını sizler ile paylaşmış durumda bulunmaktayız. Yazıda, bu son bölümde sizlere perabet ödemede belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığını anlatalım. Ödemelerde sizlerden yani kullanıcılardan istenecek herhangi bir belge bulunmamaktadır. Açıktır, kullanıcılar para çekme talimatını üyelik başvuru formuna yazılmış isim ve soy isim üzerine vermek zorundadır. Bu Kural yerine getirilir ise, belge talebi gündeme gelmez.

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Aermech | Flytonic Theme by Flytonic.