Onwin Tombala Keyfi

Canlı oyun, gerçek oyun anlayışının içerisinde, onwin tombala keyfi kullanıcıları ya da isteyenlere sunulmaktadır. Bu sitede elbette istediğiniz herhangi bir oyun seçeneğini canlı olarak oynayabilirsiniz. Gerçek kurpiyerlerin yer aldığı oyun masalarında, gerçek oyuncular ile birlikte canlı oyunlar üzerinden para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bu kapsamda değerlendirebileceğiniz seçeneklerden bir tanesinin, tombala oyunu olduğunu göreceksiniz. Tabii ki buradaki yani sitedeki tombala oyunu gerçek oyuncuların, gerçek paralar ile yer aldığı oyun seçenekleri anlamına gelmektedir.

Onwin Tombala Oyna

İsteyen herkes, yasal yaş sınırını tamamlayan, hesap açıp para yatıran herkes, onwin tombala oyna özelliğini kullanabilir. Sitede gerçek paralı tombala oyunu seçeneği sunulmaktadır. Tercih ettiğiniz andan itibaren, canlı tombala çekilişlerine katılım sağlayabilirsiniz. Tabii ki canlı tombala oyunlarını oynayabilmeniz için, önce canlı çekiliş başlamadan önce hesabınızdaki para ile tombala kartı satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir.

Tombala kartı satın alma işlemini istediğiniz parasal değerlerden ve istediğiniz sayıda yapabilirsiniz. Sadece istediğiniz sayıda satın aldığınız tombala kartlarının tamamını, yalnızca sıradaki canlı tombala çekilişlerinde kullanacaksınız. Oyun klasik tombala kurallarında bildiğiniz standart tombala kurallarında oynanmaktadır. Bir tombala oyunu seçeneğinde aynı oyun üzerinden 4 defa 4 farklı para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Onwin Mobil Tombala Oyna

Cep telefonun ya da tablet aracılığı ile onwin sitesini kullanabilirsiniz. Bu özellik için onwin mobil tombala oyna ifadesini kullanmak mümkündür. Android ile tombala oyna, iOS ile tombala oyna özelliklerinin kullanıldığı bulunmaktadır. İsterseniz program indirme, kurma işlemini yapabilirsiniz. İsterseniz onwin mobil yeni giriş adresi yani onwin mobil versiyon ile cepten tombala oyna özelliğine sahip olabilirsiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlardan oynanan tombala oyunu ile arasında tabii ki hiçbir fark bulunmamaktadır.

Onwin Tombala Promosyonu Var mı?

Her oyun seçeneğinde olduğu gibi, onwin tombala keyfi içerisinde hazırlanmış bir promosyon seçeneği bulunmaktadır. Onwin tombala promosyonu var mı? Evet kullanıcılar için hazırlanmış bu oyuna özel bir promosyon seçeneği bulunmaktadır. Promosyon onwin %20 tombala kayıp promosyonu olarak tanımlanmıştır. Tombala oyunlarında şansınızı hafta içerisinde denersiniz ve 1 hafta boyunca yaşadığınız kayıplar karşılığında ya da günlük olarak bu promosyonu alabilirsiniz.

Hafta içerisinde en az 100 Türk Lirası değerinde yatırım yapılır ve net olarak kaybedilir ise, promosyon alınabilir. Günlük olarak almak istiyor iseniz, 100 Türk Lirası ve üzeri net kayıtlara % 15 oranında verildiğini göreceksiniz. Haftalık olarak almak istiyor iseniz, 100 Türk Lirası ile 999 Türk Lirası arasındaki kayıplar için % 15 oranında, 1.000 Türk Lirası ve daha üzerindeki kayıplar için ise %20 oranında verildiğini göreceksiniz. Tombala kayıp bonusu veren bahis siteleri burada.

 

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Aermech | Flytonic Theme by Flytonic.