Onwin Para Çekme Politikaları

Onwin sitesinde ödemeler her an yapılmak ile birlikte, onwin para çekme işlemleri finansal departmanın kontrol ve onay işleminden sonra gerçeğe dönüşmektedir. Bu yüzden para çekme talimatı vermeden önce, para çekme talep formunu doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Adınıza kayıtlı hesapları kullandığınızdan ve benzer kuralları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız.

Onwin Ödeme Kuralları

Onwin sitesinde para çekme işlemini yapmadan önce, onwin ödeme kuralları hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye edilecektir. Yazının giriş bölümünde bahsettiğimiz konuyu bir kez daha tekrarlayalım. Finansal departman kontrol etmeden ve onay vermeden ödeme yapılmamaktadır. Gerekli görülür ise, onay ve resmi bir belgenin talep edilmesi söz konusu olabilir. Kullanıcı olan yani hesap açmış olan şahıslar, sadece kendi isimlerini kayıtlı olan hesap para çekme talimatı verebilirler. İlk para çekme işleminin mutlaka banka hesaplarına yapılması gerekecektir. Daha sonraki para çekme işlemlerinde kullanıcılar istediği herhangi bir yöntemi kullanabilir. En yüksek tutar ve en düşük tutar konusunda belirlenmiş standartlar bulunmaktadır. Bu standartların dışına çıkılması mümkün değildir.

Onwin Ödeme Miktarları

Gelelim onwin ödeme miktarları konusuna, elbette hemen hemen her sitede gördüğünüz gibi çekebileceğiniz en düşük ve en yüksek para miktarları bulunmaktadır. En az para çekme miktarının 200 Türk Lirası olduğu ifade edilmiştir. En fazla para çekme miktarı, kripto sistemler için 100.000 Türk Lirasıdır. Günde 3 defa para çekme işlemi yapılır, papara, havale, EFT gibi yöntemlerde en fazla para çekme miktarı günlük 50.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bir kullanıcının para çekme işleminin yapabileceği en yüksek tutar, yatırılan para miktarının 20 katı olarak belirlenmiştir ve maksimum 100.000 Türk Lirası olarak sınırlandırılmıştır. Para çekme işlemi yapıldıktan sonra, talimatın gerçekleşme süresinin oldukça hızlı olduğu da dikkat çekmektedir.

Onwin Ödeme Seçenekleri

Kısaca onwin ödeme seçenekleri hakkında başlıklar ile bilgi verelim. Kripto para ile para çekme, papara ile para çekme, havale ile para çekme, EFT ile para çekme, payfix ile para çekme bu sitede kullanabileceğiniz seçenekler olarak belirlenmiştir. Tabii ki adınıza kayıtlı hesapları kullanmak zorunda olduğunuzu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Onwin Ödeme Süresi

Onwin para çekme talimatı verdiğinizde, bu talimatın gerçekleşme süresinin oldukça hızlı olduğunu göreceksiniz. Onwin ödeme süresi ifadesi en fazla 30 dakika olacak şekilde tanımlanmıştır. Maksimum 30 dakika içerisinde ödeme alırsınız. İşlem yoğunluğu yaşanmayan bir günde para çekme talimatı vermiş iseniz, bu durumda ödeme alabileceğiniz sürenin yaklaşık 10 dakika civarında olduğu görülebilir. En iyi bahis siteleri listesi burada.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın