Kolaybet Üyelik Oluşturma

Kolaybet sitesinde, 18 yaşında ya da üzerindeyseniz, Türk vatandaşı olmanıza rağmen, Türkiye’de yaşıyor olmanıza rağmen, hesap açabilirsiniz. İsteyen herkes, Türkiye üzerinden de bu kaçak iddaa sitesinde kendine bir hesap meydana getirebilir. Bu internet sitesinin bahis avantajları ile oyun avantajlarından yararlanabilir. Daha önce site tarafından açılan bir hesap hakkında üyelik iptal işlemi yapılmamış ise, aynı ip ve ikametgah adresinde yaşayan aile fertleri tarafından daha önce hesap açma işlemi yapılmış ise, yapılan başvuruya maksimum 5 dakika içerisinde onay verilecektir.

Kolaybet Nereden Ve Nasıl Üye Olabilirim?

Sadece hesap açmaya karar vermeniz ve sitenin yeni giriş adresini bulup, ana sayfayı açmanız yeterli olacaktır. İsterseniz doğrudan sizler için hazırladığımız kolaybet kayıt linki yazısı üzerinden de seçim işlemini yapabilirsiniz. Siteyi açar iseniz, kayıt ol yazılı buton üzerinden seçim işlemini yapın. Öncelikli olarak kullanıcı adı belirleyecek, elektronik posta adresini yazacak ve şifre belirleme işlemi yapacaksınız. Sonraki sayfaya geçtiğinizde ise, doğum tarihi, adres, isim, soy isim ve benzeri bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Bu belgeyi doğru, bu belgeyi eksiksiz bir şekilde doldurun. Bu belgede verdiğiniz her türlü bilginin gerçek olmasına dikkat edin. Doldurup, göndermeniz ile birlikte, müşteri hizmetleri temsilcisi bahsettiğimiz gibi en fazla 5 dakika içerisinde sizlere bir onay kodu ya da bilinen adı ile bir aktivasyon linki gönderilecektir. Elektronik posta adresine gelen aktivasyon linki ile giriş işlemi yapılmıştır.

Kolaybet Üyelik Aktivasyon Linki Gelmedi

Yaptığınız başvuru neticesinde, aktivasyon linki tarafınıza gelmiş olabilir. Bunun muhtemel 2 farklı sunucu bulunacaktır. Sonuçlardan ilki, elektronik posta adresini kontrol etmeniz olacaktır. Genelde gönderilen bilgi yani aktivasyon linki gelen kutusuna gitmektedir. Bu konuda bir inceleme yaptığınızda, gelen kutusu üzerinde görmüyor iseniz, hemen önemsiz postalar bölümüne bakın. Bazı durumlarda bu bölgeye düşmesi ihtimali de bulunmaktadır. Diğer netice ya da sonuç nedir? Üyelik onaylanmamış olabilir. Bu durumda müşteri hizmetlerine soru sorup, neden onaylanmadığı hakkında bilgi alma şansına sahip olacaksınız.

Kolaybet Üye Olana Bedava Promosyon Veriyor mu?

Üyelik oluşturduğunuzda, yeni ve ilk defa üyelik işlemini yapmış olmanız nedeniyle, promosyon alacaksınız. Bu promosyon yeni üye olan herkese 20 TL free bet ya da yeni üye olan herkese 25 freespin şeklinde tanımlanmış durumda bulunmaktadır. Promosyonun hesaba aktarılması süresi 1 ila 15 dakika aralığında değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bu promosyonu almak istiyor iseniz, hesabınız onaylandığı andan itibaren, en fazla 15 dakika içerisinde mutlaka canlı destek ile görüşüp, promosyonu talep edeceksiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın