Kolaybet Para Çekme Yöntemleri

Kolaybet ile çalıştığınızda, para yatırdığınızda, en az bir defa kullanıp, en az bir defa kazandığınızda hemen para çekme yöntemleri üzerinden talimat verebilirsiniz. Para çekme talimatını bizzat siz vereceksiniz. Hesabım, para çek bölümü ve bu bölüm üzerinden para çekme talep formu açılacaktır. Doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak tamamen sizin sorumluluğunuz da bulunmaktadır. Verilen talimatı onaylama yetkisi, finansal departman üzerinde yer alacaktır. Bu yazıda yöntemler, süreler, komisyon, belge anlayışı ve limitler hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Kolaybet Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ödeme yöntemlerine bakıldığında;

Banka transferi,

Anında banka havalesi,

Papara,

Anında papara,

Bitcoin,

Hızlı havale,

Jeton,

Kripto para ve

Rocketpay seçeneklerinin bulunduğu görülebilmektedir.

Bunlardan istediğinizi değerlendirebilirsiniz. İstediğinizde para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu yöntemlerde 24 saat içerisinde 5 defa para çekme talimatı verme hakkınız bulunacaktır. Para çekme talimatında, bankacılık işlemlerinde, kullanıcı adına ve soyadına ait olan hesapları kullanılacaktır. Para çekme limitlerine uygun davranmak zorundasınız. Bu limitlerin dışında verilen talimatlar, finansal departman tarafından kabul edilmez.

Kolaybet Ödeme Limitleri

Şimdi seçenekler ve bu seçenekler için geçerli standart ödeme limitleri hakkında sizlere bilgi verelim.

Para çekme talimatını gün içerisinde en az 100 TL olacak şekilde verebilirsiniz.

Gün içerisinde en fazla 10.000 TL olacak şekilde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Eğer gün içerisinde 5.000 TL ya da üzerinde yatırım yapmış iseniz, böyle bir durumda en düşük 100 TL, en fazla 30.000 TL para çekme talimatı verme hakkına sahip olacaksınız.

Aradaki fark nedir?

Aradaki fark, 5.000 TL altında yatırım yapanların çekebileceği en yüksek miktar, günlük 10.000 TL iken, bu miktarın üzerindekilere 30.000 TL maksimum para çekme imkanı sağlanmıştır. Birden fazla sayıda yani maksimum 5 kereye kadar para çekme talimatı verebileceğiniz ifade edilmiştir. Bu seçeneği değerlendirecek iseniz, para çekme talepleri arasında en az 4 saat geçmesi gerekecektir.

Kolaybet Ödemede Komisyon Ve Belge Talepleri

Kısaca ödeme işlemlerindeki komisyon ve belge talepleri hakkında da sizlere bilgi verelim. Finansal departman net bir şekilde Türkçe para çekme bölümünde bu konuyu açıklığa kavuşturmuştur. Herhangi bir belge talep edilmeyeceği, evrak talep edilmeyeceği, benzeri bir işlemin gündeme gelmeyeceği açık bir şekilde paylaşılmıştır. Eğer hesaba ait finansal açıdan bir uyuşmazlık görülür ise, sadece ve sadece bu durumda hesabın size ait olduğunu anlamak amacıyla belge talep edilebilir. Komisyon anlayışına bakıldığında, komisyon kesintisi, masraf, işlem masrafı gibi bir anlayışın da geçerli olmadığı gündeme getirilmediği görülebilmektedir. Bahis siteleri sizler için en iyi promosyon tekliflerini sunmaya hazır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın