Jojobet Para Çekme

En az 1 defa jojobet para yatırma işlemini yapmış, kullanmış ve en az 1 defa para kazanma işlemini gerçekleştirmiş iseniz, vakit kaybetmeden ya da aynı gün içerisinde jojobet para çekme işlemini yapabilirsiniz. Bu site hızlı, güvenli, uygun limitler ile ve alternatif seçenekler ile ödeme yapan kaçak iddaa sitelerinden bir tanesidir. Tek kural hesap açılması, en az bir defa yatırım yapılması, kullanılması, en az 1 defa para kazanma şansının elde edilmesi, para çekme talep formunun doğru bir şekilde doldurulmasıdır.

Jojobet Türk Bankalarına Ödeme Yapıyor mu?

Öncelikli olarak Türkiye’deki kullanıcılar için bilgi verelim. Jojobet Türk bankalarına ödeme yapıyor mu? Havale ile ödeme, EFT ile ödeme seçeneklerinin bulunduğunu göreceksiniz. Elbette ki bu seçenekler kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalarında bulunan hesaplara ödeme yapılabilmektedir. Şu an için finansal departmandan alınan bilgi kapsamında, Garanti Bankası, ING Bank, Finansbank, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası gibi bankalar ile çalışıldığı görülebilmektedir.

Jojobet Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Yazının bu bölümünde sizlere jojobet ödeme yöntemi ve miktarları hakkında bilgi verelim.

  • Süper havale ile en az 50 en fazla 10.000 Türk Lirası,
  • Havale ve EFT ile en az 10.000 en fazla 500.000 Türk Lirası,
  • Papara ile en az 50, en fazla 500.000 Türk Lirası,
  • Jet papara ile en az 50 en fazla 50.000 Türk Lirası,
  • Maxi papara ile en az 50 en fazla 50.000 Türk Lirası,
  • Payfix ile en az 25 en fazla 50.000 Türk Lirası,
  • Anında kredi kartı ile en az 50 en fazla 20.000 Türk Lirası,
  • Anında mefete ile en az 5 en fazla 20.000 Türk Lirası,
  • Kripto para ile en az 100 en fazla 1 milyon Türk Lirası ödeme yapılmaktadır.

Bu limitlerin altında ya da üstünde vereceğiniz para çekme talimatları, belirlenmiş kurallar gereği, finansal departman tarafından kabul edilmeyecektir.

Jojobet Para Çekmede Komisyon Ve Belge Talepleri

Yazının bu son bölümünde, jojobet para çekme işlemlerinde uygulanan birkaç prosedürden bahsedelim. Jojobet para çekmede komisyon ve belge talepleri ile ilgili bilgi verelim. Bu yazıda gördüğünüz gibi 9 farklı seçenek ile ödeme yapılmaktadır. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin ya da hangi miktarda para çekme talimatı verirseniz verin, komisyon ödemeyeceksiniz. Ayrıca size ait olan yani kullanıcı olan şahısların ismine ve soy ismine ait olan hesaplar kullanıldığı müddetçe, herhangi bir belge talebi ile gündeme gelmeyecektir. Para çekme konusunda sorun yaşatmayan diğer bahis siteleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Aermech | Flytonic Theme by Flytonic.