İmajbet Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

18 yaşında olan, bu yaşın üzerinde olan herkes, Türkiye’de yaşıyor olmasına rağmen imajbet üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Nereden ve nasıl üye olacaksınız? Bu yazı içeriğinde sizlere üye olma konusunda ne gibi adımları takip etmeniz gerektiğini anlatacağız. İmajbet nereden üye olabilirim? Önce nereden üye olacağınız konusu ile üyelik prosedürünü sizlere anlatmaya başlayalım. Üye olmak istiyor iseniz, imajbet yeni giriş adresi ile ana sayfayı açmalısınız.

Hakkında verilmiş engelleme kararından sonra adres değiştirilmiş, imajbet1023.com ile Türkiye şartlarında hizmetler verilmeye başlanmıştır. Bu adresi ile siteyi açın. Sitenin sağ üst köşesinde yeşil renkli üye ol yazılı bir buton göreceksiniz. Buradan hareket etmek suretiyle, üyelik sürecini başlatabilirsiniz. Yeni giriş adresini araştırıp bulmak, zaman kaybetmek istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizler için hazırlamış olduğumuz yeni giriş adresini de kapsayan, imajbet üyelik linki ile hareket edebilirsiniz. Sadece bu yazı üzerinden seçim işlemini yapmanız da, ilk üyelik başvuru formuna ulaşmanız anlamına gelecektir.

İmajbet Nasıl Üye Olabilirim?

Üye olabilmeniz için başvuru yapmanız gerekecektir. Başvuru yapmanız için 18 yaşında ya da üzerinde olmanız gerekecektir. Başvuru yapmanız için vereceğiniz bilgiler üzerinden kullanacağınız ip ve ikametgah adresi üzerinden daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Üye ol butonu üzerinden seçim işlemini yaptığınızda, aynı isme sahip bir başvuru belgesi ile karşılaşacaksınız. Hesap bilgileri bölümünde kullanıcı adı belirleyeceksiniz. Adınızı yazacaksınız 2 nci adım var kutusunu ikinci bir adınız bulunuyor ise işaretleyecek ve yazacaksınız. Soyadınıza geleceksiniz.

Elektronik posta adresiniz ile birlikte telefon numarasını yazacaksınız. Kişisel bilgiler bölümüne geçtiğinizde şifre belirleyeceksiniz. Cinsiyet seçimi yapıp, para birimi seçimini yapacaksınız. Doğum tarihini gün ay ve yıl olacak şekilde gireceksiniz. Ülke seçimi yapıp, şehir adres bilgileri bölümünü de doğru bilgiler ile dolduracaksınız. Son aşamada bilgileri onayla bölümüne geleceksiniz. 18 yaşın üzerinde olduğunuzu kabul ettiğiniz bölümü işaretleyeceksiniz. Verdiğiniz her türlü bilginin doğru olduğunu teyit edeceğiniz bölümü işaretleyip, bulunuyor ise promosyon kodunu girecek ve üye ol butonuna basacaksınız.

İmajbet Üyelik Ücret Ve Belge Talepleri

Yukarıda bahsedilen işlemleri yapma aşamasında, aktivasyon linki yani onay alma aşamasında üyelik ücreti ödemeyeceksiniz. Belge göndermenize gerek bulunmayacaktır. Ayrıca hesap onaylandıktan sonra, yatırmış olduğunuz ve kullanacağınız para üzerinden ve üyelik ücreti ya da abonelik ücreti gibi herhangi bir para sizlerden talep edilmeyecek ya da kesilmeyecektir. Başvuru belgesi üzerinde gördüğünüz bilgileri, onayla bölümündeki kutuları işaretlemeniz nedeniyle taahhütte bulunacaksınız. Buna istinaden olumsuzluk bulunmaması durumunda, bir belge talep edilmeyecektir. Bahis siteleri üyelik ücreti almamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın