İmajbet Ne Kadar Güvenilir?

Türkiye’de uzun yıllardır kullanılan kaçak iddaa siteleri arasında, imajbet markasının bulunduğunu göreceksiniz. Diğer yabancı iddaa ya da oyun siteleri ile arasında elbette belirgin farklar bulunmaktadır. Bu farkları profesyonel hizmet, doğru ve güvenilir hizmet, yasal yetki belgesi ile verilen hizmetleri bu başlıklarda toplamak mümkündür. Bu kaçak iddaa sitesi için bu yazı dahil olmak üzere, farklı platformlarda güvenilir iddaa sitesi şeklinde bir ifade göreceksiniz. Elbette bu siteyi güvenilir yapan ve resmi kaynaklardan doğrulanan bazı özellikler bulunmaktadır.

İmajbet Lisans İle Çalışır

Neden bu site hakkında yani imajbet sitesi hakkında güvenilir ifadesi kullanılmıştır? Sorusunun karşılığından bir tanesini lisans belgesi meydana getirmektedir. Elinde bir yasal yetki belgesi bulunmak ile birlikte, bu yasal yetki belgesi numarasının 8048 olduğu görülebilmektedir. 8048 numaralı lisans belgesi, Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu olarak bilinen bağımsız denetleme kurulu üzerinden elde edilmiştir. Tabii ki bu bölgenin elde edilebilmesi için, kurulması gereken bir şirket bulunmaktadır. Ticari anlamda teşkil edilmiş şirketin adının ise, Longterm Interactive N.V olduğu tespit edilebilmektedir. Bu şirketin kurulduğu ülke ya da şirket merkezi açısından bir inceleme yapıldığında, yine Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu ile karşılaşmak mümkündür.

İmajbet Gizlilik Politikası Uygular

Güven duygusunun tesis edilmesindeki önemli kriterlerden bir tanesi de, uygulamaya alınmış gizlilik politikası olacaktır. Nedir bu gizlilik politikası? Üye ile yani hesap açmış şahıslar ile site arasında karşılıklı olarak kabul edilen resmi prosedürler olarak düşünebilirsiniz. Toplanan bilgiler yani üye olan şahsın adı, soyadı, doğum tarihi, kredi kartı bilgileri, ev veya işyeri bilgileri, elektronik posta adresi, telefon numarası gibi bilgilerin tamamı kişisel bilgiler olarak tanımlanacaktır. Bu bilgiler alınmakta, müşteri hizmetleri tarafından kabul edilmekte ve korunması sağlanmaktadır. 3. şahıslara bilgi aktarılması, 3. şahıslar olarak tanımlanmış tüzel ya da gerçek kişilikler ile bilgilerin paylaşılması mümkün görülmemektedir. Bu kapsamda kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri dahilinde hareket edildiğini söylemek mümkün olacaktır.

İmajbet Sorunsuz Ödeme Yapar

Elbette en önemli güven duygularından bir tanesi de, sorunsuz ödeme prensibi olarak karşınıza çıkacaktır. Bu sitenin ödemeleri problemsiz bir şekilde gerçekleştirdiği görülebilmektedir. Papara ve payfix, havale ve EFT, mefete gibi seçeneklerin tamamını kullanabilirsiniz. Tamamı ile her gün ve her saat para çekme talimatı verebilirsiniz. Paraların kullanıcılara ödenmesi konusunda hızlı işlem anlayışı, komisyonsuz ve belge talepsiz işlem anlayışı geçerli durumda bulunmaktadır. Diğer sorunsuz bahis siteleri listesine göz atabilirsiniz.

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Aermech | Flytonic Theme by Flytonic.