Elexbet Üyelik Oluşturma

Yasal yaş sınırında yani Türkiye için belirlenmiş 18 yaşında ya da üzerinde bulunuyor iseniz, vakit geçirmeden üyelik oluşturma işlemine, elexbet sitesinde başlayabilirsiniz. Ne yapacaksınız? Sadece üyelik başvuru belgesine gelecek, dolduracak, müşteri hizmetlerine göndereceksiniz.

Elexbet Üyelik İçin İstenen Bilgiler

Hep beraber üyelik başvuru formunu inceleyelim ve hangi bilgilerin istendiğini anlayalım. Üyelik başvuru belgesine gelir iseniz, 3 farklı bölüm olduğunu göreceksiniz. Bu bölümler sırası ile hesap bilgileri, kişisel bilgiler ve bilgileri onayla olarak hazırlanmıştır. Hesap bilgileri bölümünde, kullanıcı adı belirleyeceksiniz. Adınızı ve bulunuyor ise, ikinci adınızı yazacaksınız. Soy adınızı yazacaksınız. Elektronik posta adresinizi gireceksiniz. İrtibat amacı ile kullanılacak cep telefon numarasını yazacaksınız. Hemen yan tarafında, kişisel bilgiler şeklinde bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Bu bölümde şifre belirleme işlemini yapacaksınız. Cinsiyet seçimini yapacaksınız, isterseniz beyan etmek istemiyorum kutusunu işaretleyebilirsiniz. Para birimi seçimi yapacaksanız. Türk Lirası, Büyük Britanya sterlini, Amerikan Doları Euro ya da tenge gibi para seçeneklerini kullanabilirsiniz. Doğum tarihini, gün, ay, yıl olarak gireceksiniz. Ülke seçimini yapacak, şehir bilgisini yazacaksınız. En alt bölüme açık adresinizi yazacaksınız. En sağ tarafta bilgileri onayla bölümünü göreceksiniz. Bu bölümde, 18 yaşın üzerinde olduğumu kabul ediyorum kutusunun olduğunu görecek ve işaretleyeceksiniz. Başvuru belgesinde verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu teyit edeceğiniz kutuyu görüp, işaretleyeceksiniz. Bu kutu ayrıca, bütün kuralları, şartları, koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi taahhüt edeceğiniz bölümdür.

Elexbet Abonelik Ücreti Var mı?

Üyelik ücreti ya da abonelik ücreti, elexbet sitesinde yoktur. Para vermenize gerek bulunmayacaktır. Başvuru belgesini doldurup, gönderirseniz, onaylanır ise, aktivasyon linki alırsınız. Giriş yaparsınız, para ödemezsiniz. Para yatırırsanız, bahis sitesi , oyun için para yatırırsanız, bu paradan abonelik ücreti kesilmesi ya da üyelik ücreti kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

Elexbet Üyelik İçin Belge İstiyor mu?

Üyelik başvuru formunun açıklamasını dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye edeceğiz. Burada bilgileri onayla şeklinde bir bölüm vardır. 18 yaşında üzerinde olduğunuzu taahhüt edecek, kabul edeceksiniz. Verdiğiniz bilgilerin tamamının doğru olduğunu taahhüt edeceksiniz. Bütün kural şartları okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi taahhüt edeceksiniz, yani kutuları işaretleyeceksiniz. Buna istinaden bu bir sözleşme olarak görülecek ve başvuru yapan şahıslardan herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Yazdığınız örneğin, isim, soy isim, elektronik posta adresi, cep telefonu numarası, açık adres gibi bilgilerden daha önce hesap açılmış ise, karışıklığı önlemek amacı ile belge talep edilme ihtimali olabilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın