Elexbet Canlı Destek

Üye memnuniyeti prensipleri dahilinde hareket eden elexbet sitesine baktığınızda, iletişim konusuna ya da müşteri destek hizmetlerine ayrı bir önem verildiğini göreceksiniz. Kaliteli ve deneyimli canlı destek hattı meydana getirilmiştir. Bu bölümün 7 gün, 24 saat boyunca bağlantıya açık olduğu, destek ve yardım talepleri ile karşıladığı görülmektedir. İsteyen herkes ya da üye olup isteyen herkes, canlı destek bölümü üzerinden görüşme gerçekleştirebilir. Aslında teknolojik gelişmeler ile birlikte, bu sitenin canlı destek anlayışını da, 3 farklı gruba ayırmak gerekecektir. Bu gruplar klasik 7/24 canlı destek hattı, elexbet telegram servisi ve elexbet WhatsApp uygulaması olacaktır. Her birinin çalışma prensibi hemen hemen aynıdır.

Elexbet Canlı Yardım Bölümü

İlk olarak standart yani klasik canlı yardım bölümü hakkında bilgi verelim. Ana sayfada sağ alt köşede, 7/24 canlı destek şeklinde bir resim, bir yazı bulunmaktadır. Bunu seçin. Seçmeniz ile birlikte, sitenin müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabileceğiniz bir pencere ekrana gelecektir. Görüşmeye 2 farklı seçenek ile katılabilirsiniz. Bir Facebook hesabınız bulunuyor ise, Facebook hesabınızı kullanmak suretiyle oturum açabilirsiniz. Bir Facebook hesabınız bulunmuyor ise ya da tercih etmiyor iseniz, adınızı ve soyadınızı ve bunun ile birlikte, kullanıcı adınızı girebilir ve görüşmeye başlayabilirsiniz. Konu ya da departman şeklinde bir ayrım yoktur. Soru, sorun, şikayet, öneri, beklenti, görüş, yardım talebi gibi her şey hakkında Türkçe görüşebilirsiniz.

Elexbet WhatsApp Canlı Yardım

Klasik canlı yardım uygulamasının benzeri, WhatsApp olarak karşınıza çıkarılmıştır. WhatsApp iletişim numarasına ulaşmak için, giriş işlemini yapın. Ana ekranın alt bölüme doğru kaydırın. Bize ulaşın, bölüm üzerinden seçim işlemini yapın. Burada yayınlanmış 3 farklı cep telefon numarasını göreceksiniz. Buradan WhatsApp grubuna dahil olabilirsiniz. 2 yönlü hizmet alacaksınız. Bu hizmetlerin bir tanesi, grup içi paylaşımlara katılmak olacaktır. Standart WhatsApp grubunda olduğu gibi, yazılanları görebilirsiniz. Siz yazabilirsiniz, siz yorum yapabilirsiniz. Diğeri canlı yardım bölümünü kullanmanız olarak düşünmelisiniz. Buradan müşteri hizmetleri temsilcisi ile bire bir görüşme imkanına sahip olabilirsiniz.

Elexbet Telegram Canlı Yardım

Canlı destek, WhatsApp uygulaması dışında yine popüler ve teknolojik olan Telegram uygulamasının da görüşmelere ya da yardım bölümüne dahil edildiği görülmektedir. Telegram destek hattı için iletişim numarası bir tanedir. Site ana sayfasında, bize ulaşın bölümünde yayınlanmıştır. Standart Telegram özelliklerini kullanacaksınız. Açılmış gruba katılım sağlayacaksınız. Grup paylaşımlarını okuyup, grup içerisine siz paylaşım bırakacaksınız. Buradan müşteri hizmetleri temsilcisine özel olarak ulaşacaksınız. Canlı yardım bölümü gibi kullanacaksınız. Sağlam bahis siteleri telegram hizmeti vermektedir.

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Aermech | Flytonic Theme by Flytonic.