Betmatik Para Çekme Yöntemleri

Para çekme talimatını verdiğinizde, hızlı hareket ettiğinizi görecek, ortalama 5 dakika içerisinde para çekme işlemlerinin gerçeğe dönüştüğünü tespit edeceksiniz. Elbette bu kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde para çekme işlemini yapabilmeniz için, kurallara uygun davranmanız gerekmektedir.

Betmatik Ödeme Kuralları

Sizlere kısaca ödeme kuralları hakkında bilgi verelim. Burada bahsedilecek kurallar anlayışı, hem site tarafından yerine getirilen ya da getirilmek zorunda olunan, hem de kullanıcı tarafından yerine getirilmek zorunda olunan kurallar anlamına gelmektedir. Bu site, para çekim işlemlerinde, herhangi bir belge veya evrak talep etmeyecektir. Para çekme işlemleri ortalama 5 dakikada tamamlanacaktır. En düşük çekim miktarına, en yüksek çekim miktarına uyulmak zorundadır. Bütün üyeler 24 saatlik işlem süresi içerisinde, 3 defa, en fazla 3 defa para çekme talimatı verebilir. Her para yatırma işlemiyle, her para çekme işlemi arasında, en az 2 saat işlem süresinin geçmesi gerekecektir. Havale, cepbank, paykasa, astropay gibi yöntemler ile para yatırır ve para kazanır iseniz, havale ile para çekme işlemini yapabilirsiniz. Sadece üye olan şahısların kendi adına kayıtlı banka hesaplarına para çekme talimatı vermesi mümkün olacaktır.

Betmatik Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Gerekli kuralları açıkladıktan sonra kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri ve bu yöntemlere ait miktarlar hakkında sizlere bilgi verelim.

  • Havale ile para çekme işlemi en az 250 TL,
  • Papara çekme işlemi en az 250 TL,
  • Ecopayz ile para çekme işlemi en az 250 TL,
  • ATM ile para çekme işlemi en az 200 TL,
  • Kredi kartı para çekme işleme limitsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bu limitleri hesap bakiyenizde gördüğünüz zaman, hemen para çekme talimatı verebilirsiniz. Talimatın hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştüğünü, tabi ki görebilirsiniz. En yüksek miktar anlayışına bakıldığında, maksimum ödeme miktarının, son yatırılan para miktarının 20 katı olduğunu göreceksiniz. Bu ifade 5.000 Türk Lirasından düşük yatırımlar için geçerlidir. 5.000 TL ve üzerinde yatırım yapıldığında ise, çekilecek en yüksek para miktarı 1 günlük 100.000 TL olacak şekilde belirlenmiştir. Bahis siteleri para çekme konusunda titizlikle hizmet sağlamaktadır.

Betmatik Para Çekme Gün Ve Saatleri

Hangi günlerde, hangi saatlerde para çekme talimatı verebilirsiniz? Ortalama 5 dakika işlem süresi hangi gün ve saatleri kapsamaktadır? 5 dakikada para çekme işlemini ya da genel anlamda para çekme işlemini her gün, her saat gerçekleştirebilirsiniz. Hafta içi, hafta sonu, mesai saatlerinde, mesai saatleri dışında kazandığınız paralar hakkında, para çekme talimatı verebilirsiniz. Belirli bir gün ve belirli bir saati beklemenize gerek yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın