Betlike Para Çekme

Betlike sitesinde para çekme işlemlerini, farklı yöntemler üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz. Saatlerce ya da günlerce beklemenize gerek bulunmamaktadır. Üye olan şahıslar, istemesi durumunda sanal cüzdanlara, istemesi durumunda kripto para sistemlerine ve istemesi durumunda kişisel banka hesaplarına para çekme işlemini yapabilirler. Para çekme işlemlerinde ne gibi sistemler, limitler kullanılır, kurallar nelerdir? Belge ve komisyon anlayışı gündeme gelir mi? Bu soruların karşılığını yazının devamında sizler ile paylaşacağız.

Betlike Para Çekme Seçenek Ve Limitleri

Net papara ile en az 100 en fazla 10.000 TL,

Banka havalesi ile en az 100 en fazla 10.000 TL,

EFT ile en az 100 en fazla 10.000 TL,

Cmt cüzdan ile en az 100 en fazla 10.000 TL,

Bitcoin ile en az 100 en fazla 10.000 TL,

Maxi para ile en az 1 en fazla 10.000 TL,

Güvenli havale ile en az 1 en fazla 10.000 TL,

Ecopayz ile en az 1 en fazla 10.000 TL para çekme işlemi yapılmaktadır.

Bu limitlerin altında, finansal departman tarafından onay verilmeyecektir.

Betlike Ödemede Belge İstiyor mu?

Para çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde belge talepleri konusunu merak ediyor olabilirsiniz. İlk defa para çekme işlemi yapıyor iseniz, sizlerden belirli belgelerin istenmesi söz konusu olabilir ancak, istemeyecektir şeklinde kesin bir kural gündeme getirilmemiştir. Kimlik kartının, yani nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisinin istenmesi gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. İkametgah belgesinin ya da faturanın istenmesi gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Banka dekontunun talep edilmesi gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Ancak genelde kullanıcılar kendi isimlerine ve soy isimlerine ait olan hesapları kullandığında, herhangi bir belge talebi ile karşılaşmamaktadır. Bahis siteleri ödeme yaparken belge isteme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Betlike Ödemelerde Kesinti Yapıyor mu?

Kazandığınız paraların tamamı sizindir. Para yatırmış iseniz, en az 1 defa kullanmış iseniz, para çekme talimatını, limit ve sistemler ile verebilirsiniz. Banka hesaplarınızı, kripto paraları, sanal cüzdanları kullanmanız önemli olmayacaktır. Hiçbir ödemeden, hiçbir kullanıcıdan komisyon alınmayacaktır. Bu finansal departman tarafından belirlenmiş net bir kural olarak karşınıza çıkarılmıştır. Kesinti ile karşılaşmazsınız. Ayrıca 100 TL ya da 5.000 TL veya maksimum günlük limit olan 10.000 TL değerinde para çekme talimatı vermeniz önemli değildir. Çekeceğiniz para miktarı yükseldiği için, komisyon ödeyeceğiniz şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır. Bazı yabancı iddaa sitelerinde böyle bir uygulama ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu sitede bu yönde bir uygulama bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın